Prihlásenie

Kontakt

ASTRONYX s.r.o.
 
tel. +421 944 723 823


Info - objednávky:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
 
Súčasná fáza Mesiaca

 

 

Digitalis Digitarium        

eShop: Planetária                                                                                                              

 Planetárium pomáha študentom pochopiť podstatu astronómie a „zapáliť“ iskru záujmu pre vedu. Digitarium predstavuje plnohodnotné planetária, ktoré svojou cenou a výkonom patria medzi najlepšie, čo sa týka dostupnosti na trhu.

Digitarium je ponúkané vo fixnejprenosnej konfigurácii. Zaobstarajte si prenosnú verziu a „nafúknite“ si vlastné planetárium, napríklad v telocvični! Prenosnosť aj jednoduchá inštalácia predstavuje výhodu pre viacero záujmových skupín, ktoré si môžu planetárium medzi sebou jednoducho „požičať“.

Fixná verzia musí byť permanentne nainštalovaná. Digitarium systémy ponúkajú obrovské množstvo funkcií, iba za zlomok ceny iných dostupných systémov.

Predstavte si možnosti, aké Vám poskytne Vaše vlastné, ľahko ovládateľné a plnohodnotné planetárium. Vyhnite sa zdĺhavému a komplikovanému organizovaniu výletov za poznaním. Vaši študenti si zaslúžia, aby mohli načerpávať informácie a vedomosti tak často, ako sa len dá.

Jednoduchý, dostupný a flexibilný planetárny systém predstavuje revolúciu v astronómii.

 

Prečo si vybrať systém Digitarium?

 

  • Jednoduché ovládanie. Unikátny ovládač s podsvietením predstavuje najjednoduchšie ovládanie. Postupy sa ľahko naučíte a vďaka ikonám je ovládanie viac intuitívne pre každého. Nepotrebuje ďalší počítač, ktorý by zahltil lektora hromadou softvérových vychytávok. Nie je pripojený k projektoru, takže obecenstvu neprekáža vo výhľade. Zamerajte sa na študentov a nie na zložité ovládanie.
  • Rýchle rozloženie/zloženie. Prenosnú verziu rozložíte iba za pár minút. Rovnaký čas trvá zloženie systému.
  • Absolútne pohlcujúci zážitok. Veríme, že projekcia úplnej oblohy a horizontu je neoddeliteľnou súčasťou pre efektívne učenie v planetáriu. Ak by časť oblohy chýbala, nielenže by sa študenti ťažšie orientovali, ale obmedzovala by aj obsah výuky.
  • Spoľahlivosť. Digitarium systém nepotrebuje laptopy, ktoré sa prehrievajú a operačný systém je uložený na spoľahlivom pevnom disku. Dvojročná záruka je viac ako ponúkajú ostatné systémy.
  • Upgradovateľný a modulovateľný. Dizajn modulu a zdielateľné komponenty systémov Digitarium predstavujú najjednoduchší spôsob, akým sa dajú systémy vylepšovať, prípadne opravovať. Kontrolnú jednotku dokáže opraviť aj užívateľ (podľa našich inštrukcií).
  • Žiadne prekážky vo výhľade. Systémy Digitarium zaberú v centre miestnosti menej než 51 cm2, čo zhruba predstavuje dospelého človeka sediaceho s prekríženými nohami.
  • Systém Nightshade Professional. Systém nielen dodávaný ale aj vyvinutý spoločnosťou Skypoint.
  • Líder na trhu. Systémy Digitarium sú najpredávanejšie digitálne planetáriá na svete. Prvý model bol predstavený na trhu v roku 2003, a teraz ho používajú na piatich kontinentoch sveta.                                                                                                                                                     

eShop: Planetária

CCD kamery

Astronyx je od roku 2012 výhradný dovozca ATIK CCD kamier a príslušenstva pre Slovensko

Kupoly

MMP 2013

Obrazy zeme


Copyright © 2013 by Astronyx.

 All Rights Reserved.