Prihlásenie

Kontakt

ASTRONYX s.r.o.
 
tel. +421 944 723 823


Info - objednávky:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
 

Vyjadrite v mojom mene prosím svojmu kolegovi - lektorovi pochvalu za toto podujatie, ktoré sa stretlo s veľkým úspechom.  

 

Ďakujeme, Mgr. Andrea Sabolová, Základná Škola vo Vranove nad Topľou

 

Predstavenie Virtuálny vesmír a Kronika modrej planéty sa žiakom a hlavne učiteľom veľmi páčilo, úroveň predstavenia vysoko kvalitná a zaujímavá. V budúcnosti sa určite zopakujeme s inými témami, doporučujeme všetkým dobrým školám.

 

Ďakujeme, RNDr. Martinkovičová, Gymnázium Jána Hollého v Trnave


Zaujal nás profesionalitou, originalitou, živým a aktívnym prístupom k deťom. Deti boli od prvého až do posledného momentu vtiahnuté do deja so zmysluplným záverom.

Žiaci 1. stupňa videli projekciu „Rozprávka z lesa", využili sme toto predstavenie v rámci témy „Apríl mesiac lesov“. Žiaci 2. stupňa videli projekciu "Kronika modrej planéty", ktorú sme zaradili žiakom v rámci témy „Deň Zeme“.

Obe témy boli spracované odborne, aktuálne a zároveň primerane žiakom daného veku. Žiaci videli javy, ktoré bežne nevidia. Boli tam využité medzipredmetové vzťahy. Moderátor zaujal veľmi pekným prejavom a prístupom k žiakom. Počas predstavenia sa žiaci mohli zapojiť do prezentácie a získavali tak pekné ceny. Spestrením boli pesničky v podaní moderátora. Odporúčam obe témy.

 

Mgr. Renáta Černáková, zástupkyňa

Moderátor viedol celý program veľmi kultivovane, veku primerane. Vedel deti zaujať a usmerňovať ich reakcie. Veľmi vhodným spôsobom predelil program piesňami a súťažami. Pri spätnej väzbe v triede žiaci program spontánne ocenili.

Predstavenie bolo živé, spontánne, nápadité, dynamické. Páčila sa nám komunikácia s publikom, súťažné otázky, spev moderátora, dával priestor publiku na vyjadrenie - hádanie, 2 - obrazovky.

 Veľa informácií vyjadrených názorne, videá, súťaže, ceny. Veľmi dobrá prednáška, zaujímavé  obrázky, zaujímavosti,  nové poznatky vedy.

Žiaci 9. ročníka

Nie je ľahké udržať pozornosť žiakov, ale ako nás presvedčil dnešok, je to možné. 2 plátna, 2 dataprojektory, interaktívne metódy práce so žiakmi, komunikácia a výborná vizualizácia.

Ďakujeme!


Z predstavením sme boli spokojní.
Odozva od študentov bola výborná.
Učitelia využijú získané poznatky na svojich hodinách.
V ďalšom školskom roku odporúčame uskutočniť ďalšie predstavenie.
Oceňujeme aj aktuálnosť najnovších vedeckých poznatkov. 

V decembri som mal spolu so žiakmi našej školy tú česť vidieť, ako by mohla vyzerať škola budúcnosti. V DK Zrkadlový háj v Petržalke sa totiž konali prednášky Mgr. Karola Petríka o vesmíre okolo nás a periodickej tabuľke prvkov. Na prvý pohľad téma, ktorá láka, s témou nie moc obľúbenou. Nechcem skĺznuť k hodnoteniu obsahovej stránky prednášky, mimochodom perfektnej, do detailov prepracovanej, namakanej.

Po utíšení davu detí prišiel na pódium zaujímavý chlapík, zjavne vedec. Ja som mu veľkú šancu nedával, myslel som, že to bude len odškrtnutá účasť a hotovo. Po prvých slovách som prišiel na svoj omyl. Veľmi dobre pripravený „učiteľ“ navádzal svojím textom ľudí, ktorí ho postupne so zatajeným dychom počúvali, práve tam, kam chcel. Obrázky a videá na dvoch paralelných dataprojektoroch zobrazovali presne tie veci, čo sme tipovali ako odpovede na otázky moderátora. Či už nás chcel nachytať na hruškách, alebo zisťoval náhodné znalosti. Zaujímavé. To chce náročnú prípravu. Spestrením boli aj pesničky súvisiace s predmetom
bádania, ktoré vtipne okorenili predstavenie. Forma, akou sa prezentovala táto firma, bola prijateľná pre širokú škálu obecenstva, od prvého stupňa až po stredoškolákov, čo chce tiež silnú dávku odvahy a schopností. Čo bolo ešte zaujímavejšie, že nás obe témy pohltili bez ohľadu na pôvodnú atraktívnosť. 

                           

 

 

 

Aj touto cestou Vám chceme poďakovať za výborne spracované i prevedené podujatie. Žiakov ste nadchli a hlavne nenásilnou formou veľa naučili. 

                 Zástupkyňa školy Mgr. Anežka Benková                        

CCD kamery

Astronyx je od roku 2012 výhradný dovozca ATIK CCD kamier a príslušenstva pre Slovensko

MMP 2013


Copyright © 2013 by Astronyx.

 All Rights Reserved.